ÖVRIGT / Diverse / Samovar 15889119
nr 1588 9119
Samovar
Sengustaviansk, Koppar, 1800-tal. Höjd: 53 cm, vikt. Ca 3. 9 kg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 december 2023
kl 20:12:04
14/12 18:50:12
17/12 20:04:15